facebook

Zadzwoń do nas: +48 691163948      Napisz do nas: biuro@kompas.poznan.pl

Strona główna / Kursy pierwszej pomocy / Kurs pierwszej pomocy dla firm

Kurs pierwszej pomocy dla firm

NAUCZ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIE!

 

Czy Twoi Pracownicy potrafią udzielać pomocy w stanach zagrożenia zdrowia lub życia?

Jako Pracodawca pamiętaj, że zgodnie z art. 2091 §  1  Kodeksu pracy, pracodawca ma obowiązek wyznaczyć i przeszkolić pracowników odpowiedzialnych za udzielanie pierwszej pomocy oraz zwalczanie pożarów i ewakuację pracowników.

Celem naszego kursu jest pomoc Pracodawcom w stworzeniu sprawnie funkcjonującego systemu ratowniczego w zakładzie pracy. Wymaga to takiego przeszkolenia pracowników, aby potrafili oni rozpoznać stany zagrożenia życia i we właściwy sposób na nie zareagować. Tak przeszkolony personel ma szansę skutecznie przeprowadzić czynności ratownicze do czasu przyjazdu wykwalifikowanych służb medycznych.

Szkolenie zostało zorganizowane w formie warsztatów, z bardzo dużym naciskiem na ćwiczenia praktyczne. Oprócz przyswojenia teoretycznych aspektów udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, każdy z uczestników będzie miał okazję wziąć udział w symulowanych sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

Program szkolenia obejmuje od 3 do 8 godzin, w zależności od zakresu tematycznego oraz ilości uczestników.  Na życzenie naszych Klientów czas trwania szkolenia dostosowujemy do Jego indywidualnych preferencji.

 

 
 
 
 
 
© 2015-2017 Kompas. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl