facebook

Zadzwoń do nas: +48 691163948      Napisz do nas: biuro@kompas.poznan.pl

Strona główna / Wydarzenia

Wydarzenia

Odebraliśmy nagrodę ORŁY BHP i PPOŻ 2018

Szanowni Klienci!

To dzięki Wam zostaliśmy laureatami plebiscytu ORŁY BHP I PPOŻ. Jest prestiżowe wyróżnienie, do którego kwalifikuje się jedynie niewielki procent przedsiębiorstw z danego sektora.

Dziękujemy Wam za okazane zaufanie. Cieszymy się niezmiernie, bo to właśnie satysfakcja naszych Klientów jest dla nas największą nagrodą.

Piknik Rodzinny na Olimpie

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy, który w 2018 roku przypada właśnie 8 września, najlepiej spędzić na doskonaleniu umiejętności ratowania ludzkiego zdrowia i życia. Zapraszamy na warsztaty z pierwszej pomocy na Spółdzielczy Stadion Sportowy Olimp os. Rusa.

 

 

Piknik Rodzinny "Poznajmy się"

Już 16 września zapraszamy na ostatnie w tym sezonie pokazy pierwszej pomocy, organizowane przez nas na Ratajach w ramach akci "Umiem pomagać". Tym razem zobaczymy się na Spółdzielczym Stadionie Sportowym "Olimp" na os. Rusa.

Festyn charytatywny "Niebiescy Dzieciom"

2 września na terenach zielonych wokół poznańskiej Areny, odbędzie się już poraz 16-ty festyn NIEBIESCY DZIECIOM, który na trwałe wpisał się w kalendarium wydarzeń naszego miasta.

W tym roku policja wspierać będzie zbiórkę krwi dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, a także zachęcać do rejestracji w charakterze dawcy szpiku.

Razem z Fundacja Razem Łatwiej będziemy mieli przyjemność wspierać to wydarzenie.

Do zobaczenia!

 

Akcja Lato z Fundacją "Razem Łatwiej"

Półkoloniści uczą się zasad ratowania zdrowia i życia. Cenna umiejętność przydatna nie tylko na wakacjach, ale i w codziennym życiu.

 

11.06.2017 - Festyn "Rodzinnie na Orła Białego"

Każda okazja jest dobra, żeby przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy - nasza ekipa podczas festynu przypomina jak ratować zdrowie i życie.

 

3.06. 2017 - Wesprzyjcie z nami WIELKI MECZ

3 czerwca 2017 nasza firma będzie miała przyjemność wesprzeć "Wielki Mecz od Świtu do Zmierzchu" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Inicjatywa promuje profilaktykę raka piersi.

My od godziny 12.00 do godziny 18.00 w naszym plenerowym punkcie szkoleniowym będziemy mówić o tym, jak ratować życie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Wielkim Meczu oraz w naszym szkoleniu!

 

Szczegóły akcji znajdziecie pod adresem:

http://kochampilke.pl/wielki-mecz

 

Akademia Super Przedszkolaka

Już ruszyła ! Akademia super przedszkolaka ! Nasza firma pod patronatem Fundacji Razem Łatwiej przy współpracy z Policją prowadzi zajęcia udzielania pierwszej pomocy. Zgłoś swoje przedszkole i zadbaj o bezpieczeństwo dzieci !

© 2015-2017 Kompas. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl